636005-2024 - Resultat
Sverige – Förädlat papper och kartong – Papper för utskrift i stora volymer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPapper för utskrift i stora volymer
BeskrivningUpphandling av papper enligt kraven i upphandlingsunderlaget till Försäkringskassans enhet för Distribution i Sundsvall.
Intern identifierareFK 2024/013315
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30197600 Förädlat papper och kartong
Ytterligare klassificering (cpv): 30197630 Tryckpapper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePapper för utskrift i stora volymer