2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1351 Laddstationer för fordon till Telge återvinning
Beskrivning: Telge Återvinning har behov av laddare till nya el-drvna sop-fordon som ska levereras med början under 2025.
Intern identifierare: 24/150
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51110000 Installation av elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 31158000 Laddningsanordningar, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000