2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Industristäd, sanering och skräpplockning
Beskrivning: Sysav orienterar sig inför en kommande upphandling av Industristäd, sanering och skräpplockning Av denna anledning inbjuds leverantörer, som har ett intresse av att delta i en eventuell kommande upphandling under 2025, till att inkomma med information kring utförd tjänst. Syftet med denna RFI är att ge Sysav fördjupad information om vad marknaden har att erbjuda inom aktuellt område samt att få en bättre förståelse för möjligheter och kostnadsuppskattningar.
Intern identifierare: 2025-061
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90900000 Städning och renhållning