2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flödescytometer
Beskrivning: Upphandling av ny flödescytometer
Intern identifierare: FOI-2026-496
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000