636161-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Passagerartransport på väg för särskilda ändamål – Skolskjuts Karlsborg kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts Karlsborg kommun
BeskrivningUppdraget omfattar schemalagda skolskjutsar samt andra tillkommande resor för elever i förskoleklass, grundskola och anpassad grundskola till och från anvisad skola i kommunen.
Intern identifierare24/104
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMervärdesmodellen