636175-2021 - ÄndringSverige-Mora: Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sakkunniga till de kommunala revisorerna i Mora
Referensnummer: 2020/00044
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
II.1.4.
Kort beskrivning