636200-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Fastighetsskötsel
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av driftentreprenad Tokyo
Referensnummer: 2404/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Property maintenance regarding the Swedish Embassy in Tokyo.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 77312000 Ogräsröjning, 77314000 Markskötsel, 90620000 Snöröjning, 98341140 Vaktmästartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen