2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad för Styr- och Övervakningssystem Nya Rosenlundsbadet
Beskrivning: Upphandling omfattar delentreprenad för Styr- och övervakning för Nya Rosenlundsbadet i Jönköping.
Intern identifierare: 26/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31600000 Elektrisk utrustning, 31682210 Instrumenterings- och styrsystem, 42960000 Manöver- och styrsystem, tryckeriutrustning, grafisk utrustning, utrustning för kontorsautomatisering och informationsbehandlingsutrustning, 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten, 45315000 Elektriska installationer av värme och övrig elektrisk utrustning för byggnader, 51900000 Installation av styr- och reglersystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000