636265-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för företagsutveckling – ESBR Guide - Lotsfunktion, utveckla stödsystemet och stärka stödet till företag
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelESBR Guide - Lotsfunktion, utveckla stödsystemet och stärka stödet till företag
BeskrivningUpphandlingen avser Konsulttjänst med kompetens och dokumenterad erfarenhet inom företagsrådgivning och innovationsutveckling.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116764:Lot:1