Upphandlingen omfattar beställarens behov förmånsbilar samt service, reparation och hjulskifte på dessa fordon. Leverantören byter ut sina förmånsbilar med 36 månaders intervaller.
Inbyten av tidigare beställda förmånsbilar kan förekomma.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50000000 Reparation och underhåll, 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen