Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hearing - Manuella rullstolar Komfortrullstol, uteunderreden och sittvagnar
Referensnummer: RS 2023/2431
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Gävleborg avser med denna Hearing av Komfortrullstolar, uteunderreden och sittvagnar få mer information om vad marknaden har att erbjuda inom området.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33193120 Rullstolar, 33193220 Delar och tillbehör till rullstolar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen