636497-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringstjänster - chefsrekrytering och rekrytering av nyckelpersoner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringstjänster - chefsrekrytering och rekrytering av nyckelpersoner
BeskrivningUpphandling av rekryteringsstöd vid rekrytering av chefer och andra nyckelfunktioner.
Intern identifierare2.3.2-05864/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRekryteringstjänster - chefstjänster och nyckelfunktioner