See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kurs i svenska författningar
Beskrivning: Upphandlingen avser utformning och tillhandahållande av en webbaserad distanskurs i svenska författningar för personer inom hälso- och sjukvård som utbildats utanför EU/EES.
Intern identifierare: 104929/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall 2022 - TendSign Docs - Öppet eller förenklat.