2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och rangering av biogasflak samt transport av LBG-trailer
Beskrivning: Transport och rangering av biogasflak samt transport av LBG-trailer.
Intern identifierare: 25/192
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000