636536-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Vänersborg: Säkerhetstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Larm och säkerhetsteknik
Referensnummer: RS 2020-06200
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av larm och säkerhetsteknik
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
31625300 Inbrottslarmssystem, 32552600 Porttelefoner, 35121700 Larmsystem, 42961100 Passerkontrollsystem, 79711000 Larmövervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen