2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas & Gasol
Beskrivning: Upphandling gällande Industriell gas och gasol
Intern identifierare: 2024-00133IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen, 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000