2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till leverantörspresentation- Analgesiapparater/lustgasmixrar till Region Skåne
Beskrivning: Inbjudan till leverantörspresentation-Analgesisapparater/lustgasmixrar till Region Skåne
Intern identifierare: 2024-O002091
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning