637121-2023 - ResultatSverige-Borlänge: Konsulttjänster för projektledning
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggledare Stål och Målning för Klaffbro Vänersborg
Referensnummer: KOM-413465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72224000 Konsulttjänster för projektledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsultuppdrag gällande byggledare inom Stål och Målning för Klaffbro Vänersborg. Konsulten kommer att arbeta i projekt Klaffbro Vänersborg, men även arbete i andra projekt på Investering Väst enhet 2 kan även förekomma
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen