63724-2019 - ÄndringSverige-Boden: Bussar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokaltrafik med buss
Referensnummer: KS 2018/107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34121000 Bussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Boden kommuns behov av kollektivtrafik med biogasdrivna bussar under perioden 1.7.2020 - 30.6.2030