637313-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Servicearbeten och mindre entreprenader - Måleri
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicearbeten och mindre entreprenader - Måleri
BeskrivningUpphandlingen avser Ramavtal gällande Måleriarbeten. Med ramavtalen som grund kommer avrop att göras för varje uppdrag, där omfattning och övriga förutsättningar preciseras.
Intern identifierare026/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45442100 Målning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000