637341-2020 - ÄndringSverige-VÄSTERÅS: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ö-hämtning, Insamling av hushållsavfall och latrin på öar i Västerås skärgård
Referensnummer: 2020/0254-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Insamling av hushållsavfall och latrin på öar i Västerås Skärgård