2. Förfarande
Förfarande
Titel: Material till mätinstrument ivf SmartQuench
Beskrivning: Provstavar, ugnar, specialkablar till ivf SmartQuench. ivf SmartQuench används för att mäta kylkurvor i olika härdvätskor.
Intern identifierare: 24/32
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
Ytterligare klassificering (cpv): 42300000 Industri- eller laboratorieugnar och förbränningsugnar, 42942000 Ugnar och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del