2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandsäkra skåp för farliga ämnen
Beskrivning: Ramavtalen omfattar leverans av brandsäkra skåp för farliga ämnen med tillhörande tjänster och tillbehör.
Intern identifierare: A115.520-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44482000 Brandskyddsanordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 39122100 Skåp, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 45343000 Installation av brandskydd, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning, 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Brandsäkra skåp för farliga ämnen