Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44110000 Konstruktionsmaterial, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44162000 Rörsystem, 44163000 Rörledningar och armatur, 44164000 Foderrör och rörledningar, 44165000 Slangar, stigrör och muffar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
VA-Material