637780-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Diverse livsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1053 Livsmedel Katrineholm och Vingåker
Referensnummer: 21/92
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15800000 Diverse livsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlings av livsmedel för Katrineholm och Vingåker