See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter Höör
Beskrivning: Upphandlingen avser måltidstransporter inom Höörs kommun enligt fasta körningar enligt schema samt extra körningar vid behov.
Intern identifierare: BUN 2023/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Fasta transporter Höör
Beskrivning: Avser pris för fasta körningar enligt förbestämt schema inom Höörs kommun.
Intern identifierare: Fasta transporter Höör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Extra körningar Höör
Beskrivning: Avser pris för extra körningar vid behov inom Höörs kommun
Intern identifierare: Extra körningar Höör