637901-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Nyköping: Underhåll av hissar
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tillsyn, skötsel samt felavhjälpande underhåll hisssytem, Region Sörmland
Referensnummer: IN-IN21-0194
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50750000 Underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Tillsyn, skötsel samt felavhjälpande underhåll hisssytem
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45313100 Hissinstallationer, 50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen