637999-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Karlskrona: Trycktjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster, Trycksaker till BTH
Referensnummer: BTH-2.1.6.1-0176-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79820000 Trycktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationsavdelningen på BTH söker en leverantör som har en bred portfölj trycksaker samt relaterade tjänster och lösningar. Leverantören producerar och levererar trycksaker av god kvalitet med snabb leverans.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22900000 Diverse trycksaker, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79820000 Trycktjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen