638336-2021 - ResultatSverige-Lund: Teknisk konstruktion av process- och produktionsindustrin
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mekanisk tillverkning
Referensnummer: V2021/777
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71323000 Teknisk konstruktion av process- och produktionsindustrin
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunds universitet inbjuder till anbudsgivning rörande mekanisk tillverkning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen