638375-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Landskapsarkitekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Landskapsarkitekt
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tekniska konsulttjänster inom landskapsarkitektur.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95766:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster