638402-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skadeförsäkringar – Olycksfallsförsäkring Motala kommun 2026-01-01--2028-12-31
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOlycksfallsförsäkring Motala kommun 2026-01-01--2028-12-31
BeskrivningUpphandling av kollektiv olycksfallsförsäkring för Motala kommun avseende perioden 2026-01-01--2028-12-31 +1 +1 optionsår.
Intern identifierare25/14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000