2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fastighetsjour
Beskrivning: Uppdraget omfattar fastighetsjour och felavhjälpande åtgärder samt larmhantering inom Beställarens fastighetsbestånd beläget inom Nynäshamns kommun. Fastigheterna med adresser framgår av fastighetsförteckning. Uppdragets omfattning framgår av förfrågningsunderlag
Intern identifierare: 23/195
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel, 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000