See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Landskapsarkitekter
Beskrivning: Avser kommunens behov av Tekniska konsulter - Landskapsarkitekter
Intern identifierare: 2024-00009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del