2. Förfarande
Förfarande
Titel: M35 Tram SIU (Consultation prior to procurement)
Beskrivning: Consultation with suppliers prior to procurement of tram M35 for the City of Gothenburg. The meetings will be held in English.
Intern identifierare: VT2026-002
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34622100 Personvagnar för spårväg
Ytterligare klassificering (cpv): 34600000 Järnvägs- och spårvägslok, rullande materiel samt tillhörande delar, 34620000 Rullande materiel, 34622000 Personvagnar för järnväg och spårväg samt trådbussar