638662-2023 - ÄndringSverige-Falkenberg: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler till vård och omsorg
Referensnummer: IU23-3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av möbler till vård- och omsorgsmiljöer.