2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig Förhandsinsyn - systemstöd för avvikelsehantering
Beskrivning: Avser frivillig förhandsinsyn gällande för ett systemstöd för avvikelsehantering.
Intern identifierare: 2025-FTV000056
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000