638787-2021 - ÄndringSverige-Norrköping: Installation av navigeringsutrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling byte av Sjökorts- och radarsystem till isbrytare
Referensnummer: 21-04460
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51240000 Installation av navigeringsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Svenska Sjöfartsverket (SjöV) ger Er tillfälle att lämna anbud avseende leverans och installation av Sjökorts- och radarsystem på Isbrytarna Ale, Ymer och Oden.