See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byte, bortforsling, behandling och återföring av fosforfiltermaterial
Beskrivning: Byte, bortforsling, behandling och återföring av fosforfiltermaterial
Intern identifierare: Tos 3990/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: 1724334
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: 1724336
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: 1724338
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1724339
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor (1)
Intern identifierare: 1724340
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Administrativa villkor (1)
Intern identifierare: 1724341