See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisorsbiträdestjänster 2025-2027
Beskrivning: Revisorsbiträdestjänster 2025-2027
Intern identifierare: 2024-208-05 KS:
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Revisorsbiträdestjänster 1
Beskrivning: Ramavtal revisionstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Revisorsbiträdestjänster 2
Beskrivning: se upphandlingsdokumentet