2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av lokalvård
Beskrivning: Knivsta kommun inbjuder till anbudsgivning för komplett tjänst av lokalvård för Sim- och sporthallar i Knivsta kommun.
Intern identifierare: KS-2025/191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000