2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter till Boplats Syd
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hela processen vid inköp av profilprodukter, från ett brett sortiment inför val av produkt, val av tryck, producerat tryck och leverans av färdigtryckt produkt. UM efterfrågar ett brett sortiment av profilprodukter.
Intern identifierare: 2025/120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Profilprodukter till Boplats Syd