638954-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Pickupper – Pickup med flak
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPickup med flak
BeskrivningTranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en Pickup med flak.
Intern identifierareUH25-057
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34131000 Pickupper
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34100000 Motorfordon, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000