See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal tekniska konsulter åt KKB/KKL och kommunen
Beskrivning: Ramavtal tekniska konsulter åt KKB/KKL och kommunen
Intern identifierare: 25/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: TK... (5) (1) (1)
Beskrivning: konsulter
Intern identifierare: 1688298
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: TK... (5) (1) (1) (1)
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1698941
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: TK... (5) (1) (1) (2)
Beskrivning: BT-24-Lot
Intern identifierare: 1698960
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster