Upphandlingen omfattar trygghetsskapande teknik till deltagande stadsdelsförvaltningars särskilda boenden inom äldreomsorgen (SÄBO).
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35121700 Larmsystem, 35125000 Övervakningssystem, 45312000 Installation av larmsystem och antenner, 79711000 Larmövervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen