639439-2023 - ResultatSverige-Norrköping: Luftfilter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Ventilationsfilter
Referensnummer: KS 2023/0704
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning
Norrköpings kommun inbjuder er att lämna anbud på ramavtal gällande ventilationsfilter i enlighet med de villkor som anges i upphandlingsdokumentet.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42514310 Luftfilter, 42520000 Ventilationsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Art: Ramavtal
Omfattning: Se beskrivning
Mängd: Ramavtal tecknas med en (1) leverantör