See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Centralt distribuerings system för koncentrat
Beskrivning: Region Dalarna ska upphandla centralt distribuerings system för koncentrat.
Intern identifierare: HSN 2023 9566
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)