See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Forshaga kommun inbjuder till anbudsgivning avseende revisionstjänster till kommunen och dess helägda aktiebolag, uppdelat i två delkontrakt: sakkunnigt biträde till de förtroendevalda revisorerna samt lagstadgad revision av bolagen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Revisionstjänster Forshaga Kommun
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128540:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Revisionstjänster Kommunala Bolag
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128540:Lot:2