2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kuverteringsmaskin
Beskrivning: Avtalet avser att tillgodese Försäkringskassan med kuverteringsmaskin inklusive tillhörande service och support, underhåll samt tillgång till reservdelar, utökning av kapacite och tillhörande arkmatare samt valideringssystem.
Intern identifierare: FK 2026/015062
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30130000 Utrustning för postkontor, 30131200 Kuverteringsmaskiner, 30230000 Datorrelaterad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kuverteringsmaskin