See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resurskonsult Produktionsstöd miljö, Stora projekt, Norrbotniabanan
Beskrivning: Upphandlingen avser 3 st. resurskonsulter Produktionsstöd miljö till Stora projekt, Norrbotniabanan
Intern identifierare: KOM-418892
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Produktionsstöd miljö 1, Skellefteå
Beskrivning: Avser Produktionsstöd miljö med stationering Skellefteå
Intern identifierare: Produktionsstöd miljö 1, Skellefteå
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produktionsstöd miljö 2, Skellefteå
Intern identifierare: Produktionsstöd miljö 2, Skellefteå
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Produktionsstöd miljö 3, Umeå
Beskrivning: Avser Produktionsstöd miljö med stationering Umeå
Intern identifierare: Produktionsstöd miljö 3, Umeå