See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskydd
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande brandskydd.
Intern identifierare: KS/2025:288
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44482000 Brandskyddsanordningar, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000